NOVU GODINU ZAPOČELI POBJEDAMA!

karate klub bushidoU nedjelju, 10.01.2010. u Samoboru održan je jedan od najjačih međunarodnih karate turnira u Hrvatskoj, 19.Grand Prix Croatia. Bushido je nastupio sa 4 natjecatelja i osvojio čak 3 medalje. Ovime je nastavljen sjajan niz nastupa iz 2009.g. Ako je ovo nekakav pokazatelj možemo se veseliti 2010.g.

U kategoriji mlađih učenica nastupila je Anja Sili i nažalost izgubila u 1. kolu iako je katu Heian 1. dobro odradila.
U kategoriji mlađih učenika nastupio je Davor Drempetić i osvojio 2. mjesto (finalnu borbu je tijesno izgubio s 1:2)
U kategoriji učenika nastupio je Davor Drempetić i nakon pobjede izgubio je tijesno sa 1:2 u 2. kolu. Nastupio je i Bruno Drempetić te uvjerljivo s četiri pobjede osvojio 1. mjesto.
U kategoriji mlađih kadetkinja nastupila je Lucija Sili i nakon pobjede u 1. kolu nad viceprvakinjom Hrvatske, nažalost gubi u 2. kolu od predstavnice BiH.
U kategoriji mlađih kadeta nastupio je Bruno Drempetić i sa 3 pobjede i 1 porazom osvaja odlično 3. mjesto.
Bruno Drempetić je nastupio i u borbama - učenici do 34 kg, te nakon pobjede u 1. kolu gubi od finalista, a nakon toga gubi i u repasažnoj borbi. U borbama je Bruno pokazao dobar karate i od njega tek očekujemo medalje u borbama.
Sve skupa članovi Bushida su pokazali dobar karate, postigli odlične rezultate i na tome im ČESTITAMO!