MARCO osvojio BRONCU!!!

Marco karate bushidoNa 9. Karate memorijalu poginulim bojovnicima domovinskog rata grada Zagreba održanom 12.04.2008. u Športskoj dvorani O.Š. “Petra Zrinskog” nastupili su naši članovi. U kategoriji učenici kate pojedinačno Marco Navarro Copa nakon poraza u 1. kolu od kasnijeg finaliste plasirao se u repasažne bobe, te je s tri uzastopne pobjede osvojio odlično 3. mjesto.

U istoj kategoriji Domagoj Drempetić nakon pobjede u 1. kolu, u 2. kolu nakon veće greške (gubitka ravnoteže) ispada iz daljnjeg natjecanja. U kategoriji mlađi učenici kate pojedinačno najuspješniji među našim članovima bio je Bruno Drempetić koji je nakon pobjeda u 1. i 2. kolu izgubio u 3. kolu od kasnijeg finaliste, te se plasirao u repasaž. Nažalost usprkos dobroj izvedbi gubi za treće mjesto te završava natjecanje kao vrlo dobar - 5. mjesto. Ivan Držanić dobro je odradio i pobjedio u 1. i 2. kolu. U 3. kolu je izgubio i ispao iz daljnjeg natjecanja. Davor Drempetić je također bio dobar, te je pobijedio u 1. kolu, međutim u 2. kolu kad je odradio još bolje katu izgubio je tijesnom odlukom sudaca 1:2. Svima je to bio prvi nastup na jednom tako jakom turniru, pa smo svi vrlo zadovoljni i čestitamo na zapaženom nastupu.
Na slici s lijeva: Davor Drempetić, Bruno Drempetić, Marco Navarro Copa, Domagoj Drempetić i Ivan Držanić