Liga kate – Bushidu 22 medalje!!!

U nedjelju, 27.05.2012.g. U ŠD Peščenica održan je završni, 4. turnir u katama 7. Karate liga učenika zagrebačkih osnovnih i srednjih škola. Članovi Bushida nastupili su izuzetno uspješno, te osvojili 22 medalje (9 zlata, 8 srebra i 5 bronci). Posebno se istakao Bruno Drempetič koji je nastupio sa iščašenim nožnim palcem. Liga se nastavlja, zadnjim, 4. turnirom u borbama u nedjelju, 03.06.2012.g.

 

 

 

 

Rezultati:

Gloria Navarro Copa - 2.r. "A" liga - 2 pobjede (3 kola) - 2.mj. SREBRO!
Nika Sieber - 2.r. "B" liga - 3 pobjede (3 kola)
Laura Kolak - 2.r. "B" liga - 2 pobjede (3 kola)
Ana Šibl - 3.r. "B" liga - nisu došle protivnice - 1. mj. ZLATO!
Ella Dragović - 3.r. "C" liga - nije nastupila
Taida Beširević - 4.r. "B" liga - bez pobjede (3 kola) - 2. mj. SREBRO!
Luka Matanović - 4.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola) - 1. mj. ZLATO!
Toni Tomić - 4.r. "B" liga - 3 pobjede (3 kola) - 1. mj. ZLATO!
Matej Kiš - 4.r. "C" liga - 2 pobjede (3 kola) - 2. mj. SREBRO!
Marko Jozić - 4.r. "C" liga - 1 pobjeda (3 kola) - 3. mj. BRONCA!
Anja Sili - 5/6.r. "A" liga - 2 pobjede (4 kola) - 2. mj. SREBRO!
Iris Vuić - 5/6.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola) - 3. mj. BRONCA!
Lara Fritz - 5/6.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola)
Lucija Jelinić - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede (3 kola) - 3. mj. BRONCA!
Mirela Kolak - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede (3 kola)
Marija Dadić - 5/6.r. "C" liga - nije nastupila
Petra Jozić - 5/6.r. "C" liga - 3 pobjede (3 kola) - 1. mj. ZLATO!
Bruno Drempetić - 5/6.r. "A" liga - 2 pobjede (4 kola) 2. mj. SREBRO!
Davor Drempetić - 5/6.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola) - 3. mj. BRONCA!
Luka Lemo - 5/6.r. "A" liga - nije nastupio
Bruno Jelinić - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede (3 kola) - 3. mj. BRONCA!
Marko Bukovski - 5/6.r. "C" liga - nije nastupio
Karlo Dragović - 5/6.r. "C" liga - nije nastupio
Marko Jelenčić - 5/6.r. "C" liga - nije nastupio
Lucija Sili - 7/8.r. "A" liga - 4 pobjede (4 kola) - 1. mj. ZLATO!
Ivan Lulić - 7/8.r. "A" liga - nije nastupio - 1. mj. ZLATO!
Luka Kondić - 7/8.r. "A" liga - nisu došli protivnici - 2. mj. SREBRO!
Filip Božinović - 7/8.r. "A" liga - nije nastupio
Marco Navarro Copa - 7/8.r. "B" liga - 1 pobjeda (3 kola)
Albert Huzejrović - 7/8.r. "B" liga - nije nastupio

Ekipno
Mlađe učenice (Gloria Navarro Copa, Nika Sieber, Dea Vladislavić i Laura Kolak) - 1 pobjeda (1 kolo) - 1. mj. ZLATO!
Učenici (Davor Drempetić, Toni Tomić, Matej Kiš, Luka Matanović i Marko Jozić) - 3 pobjede (3 kola) - 2. mj. SREBRO!
Učenice (Anja Sili, Iris Vuić,Lara Fritz, Mirela Kolak i Taida Beširević) - 3 pobjede (3 kola) - 1. mj. ZLATO!
Mlađi kadeti (Bruno i Davor Drempetić, Toni Tomić, Ivan Lulić i Luka Kondić) - 2 pobjede (3 kola) - 1. mj. ZLATO!
Mlađe kadetkinje "A" (Anja Sili, Iris Vuić, Lara Fritz i Mirela Kolak) - 2 pobjede (3 kola)- 1. mj. ZLATO!
Mlađe kadetkinje "B" (Lucija Jelinić, Taida Beširević, Marija Dadić i Petra Jozić) - 1 pobjeda (3 kola)

 

Bushido - Klub za pobjede!