Liga 3. turnir kate – Bushido vrlo dobar!

U nedjelju, 29.04.2012.g. U ŠD Peščenica održan je 3. turnir u katama 7. Karate liga učenika zagrebačkih osnovnih i srednjih škola. Članovi Bushida nastupili su dosta uspješno, a osobito su se istakli Gloria Navarro Copa, Luka Matanović, Anja Sili i Davor Drempetić odličnim nastupom. Liga u katama se nastavlja, zadnjim, 4. turnirom 27.05.2012.g.

Rezultati:

Gloria Navarro Copa - 2.r. "A" liga - 3 pobjede (3 kola)
Nika Sieber - 2.r. "B" liga - nije nastupila
Laura Kolak - 2.r. "B" liga - 1 pobjeda (3 kola)
Ana Šibl - 3.r. "B" liga - nije nastupila
Ella Dragović - 3.r. "C" liga - nije nastupila
Taida Beširević - 4.r. "B" liga - 3 pobjeda (3 kola)
Luka Matanović - 4.r. "A" liga - 4 pobjede (4 kola)
Toni Tomić - 4.r. "B" liga - 1 pobjeda (1 kolo)
Matej Kiš - 4.r. "C" liga - 2 pobjede (3 kola)
Marko Jozić - 4.r. "C" liga - 1 pobjeda (3 kola) - izgubio od Mateja
Anja Sili - 5/6.r. "A" liga - 4 pobjede (4 kola)
Iris Vuić - 5/6.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola) - izgubila od Anje
Lara Fritz - 5/6.r. "A" liga - nije nastupila
Lucija Jelinić - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede (3 kola)
Mirela Kolak - 5/6.r. "B" liga - 1 pobjeda (3 kola)
Marija Dadić - 5/6.r. "C" liga - 2 pobjede (3 kola)
Petra Jozić - 5/6.r. "C" liga - 1 pobjeda (3 kola) - izgubila od Marije
Bruno Drempetić - 5/6.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola)
Davor Drempetić - 5/6.r. "A" liga - 3 pobjede (4 kola) - izgubio od Brune
Luka Lemo - 5/6.r. "A" liga - nije nastupio
Bruno Jelinić - 5/6.r. "B" liga - 1 pobjeda (3 kola)
Marko Bukovski - 5/6.r. "C" liga - nije nastupio
Karlo Dragović - 5/6.r. "C" liga - nije nastupio
Marko Jelenčić - 5/6.r. "C" liga - nije nastupio
Lucija Sili - 7/8.r. "A" liga - 4 pobjede (4 kola)
Ivan Lulić - 7/8.r. "A" liga - 3 pobjede (3 kola)
Luka Kondić - 7/8.r. "A" liga - 2 pobjede (3 kola) - izgubio od Ivana
Filip Božinović - 7/8.r. "A" liga - nije nastupio
Marco Navarro Copa - 7/8.r. "B" liga - bez pobjede (3 kola)
Albert Huzejrović - 7/8.r. "B" liga - nije nastupio

Ekipno
Mlađe učenice (Gloria Navarro Copa, Dea Vladislavić i Laura Kolak) - 1 pobjeda (3 kola)
Učenici (Davor Drempetić, Toni Tomić, Matej Kiš i Luka Matanović) - 2 pobjede (3 kola)
Učenice (Anja Sili, Iris Vuić, i Taida Beširević) - 2 pobjede (3 kola)
Mlađi kadeti (Bruno i Davor Drempetić, Toni Tomić) - 3 pobjede (3 kola)
Mlađe kadetkinje "A" (Anja Sili, Iris Vuić i Mirela Kolak) - 2 pobjede (3 kola)
Mlađe kadetkinje "B" (Lucija Jelinić, Marija Dadić i Petra Jozić) - bez pobjede (3 kola) - izgubile od Bushido "A" ekipe

 

 

Bushido - Klub za pobjede!