Lara i Anamarija viceprvakinje Karate lige!

Finale karate ligeU nedjelju, 08.6.2008.g. u ŠD Peščenica, održano je finale Karate lige za učenice zagrebačkih osnovnih škola 2007/08.g. Karate klub Bushido nastavio je svoj 100% učinak, te su dvije predstavnice u finalu postale viceprvakinje Karate lige.
ČESTITAMO!!!

Slike sa finalnog turnira pogledajte u GALERIJI!

Na slici: Lara Fritz

Finale karate ligeU kategoriji 1. razreda A Lige u katama, Lara Fritz, nakon 3 uzastopne pobjede izgubila je od prvakinje tijesno 2:3 odlukom sudaca, te osvojila odlično 2. mjesto. Niz pohvala o njezinom radu govori da će Lara iduće sezone u konkureciji 2. razreda biti glavna favoritkinja.

Finale karate ligeU kategoriji 5. razreda C Lige u katama, Anamarija Magdalena Trobradović, ugodno je iznenadila. Nakon 6. mjesta u kvalifikacijama odradila je srčano, te uz 3 pobjede i jedinog poraza od prvakinje osvojila izvrsno 2. mjesto. Ovaj uspjeh obavezuje Anamariju da iduće sezone u B Ligi odradi još bolje.

Na slici: Anamarija Magdalena Trobradović