Karate liga- kate Bushidu 19 medalja!

U nedjelju, 08.05.2011.g. u ŠD Peščenica održan je zadnji (četvrti) turnir Karate lige za učenike zagrebačkih osnovnih škola 2010/11. Nastupalo se kroz 4 kola u katama za učenike 3-8. razred i ekipno po uzrastima. Ponovo možemo biti zadovoljni nastupom i rezultatima naših članova, a broj osvojenih medalja pokazuje da smo i dalje najuspješniji u Ligi.

Održano je 4 kola.

Rezultati:

Luka Matanović - 3.r. "A" liga - 4 pobjede - ukupno 15 pobjeda - 1.mjesto.
Dominik Bradvica - 3.r. "C" liga - nije nastupio - ukupno 4 pobjede - 9. mjesto.
Toni Tomić - 3.r. "C" liga - 3 pobjede - ukupno 9 pobjeda - 3. mjesto.
Taida Beširević - 3.r. "C" liga - 3 pobjede - ukupno 8 pobjeda - 3. mjesto.
Davor Drempetić - 4.r. "A" liga - 4 pobjede - ukupno 14 pobjeda - 1. mjesto.
Anja Sili - 4.r. "A" liga - 4 pobjede - ukupno 16 pobjeda - 1. mjesto.
Iris Vuić - 4.r. "A" liga - 3 pobjede - ukupno 11 pobjeda - 2. mjesto.
Luka Lemo - 4.r. "B" liga - 4 pobjede - ukupno 15 pobjeda - 1. mjesto.
Lara Fritz - 4.r. "B" liga - 4 pobjede - ukupno 10 pobjeda - 3. mjesto.
Marko Bukovski - 4.r. "C" liga - 2 pobjede - ukupno 10 pobjeda - 4. mjesto.
Karlo Dragović - 4.r. "C" liga - nije nastupio - ukupno 5 pobjeda - 18. mjesto.
Bruno Jelinić - 4.r. "C" liga - 4 pobjede - ukupno 13 pobjeda - dodatna borba za 2. mjesto.
Bruno Drempetić - 5/6.r. "A" liga - 4 pobjede - ukupno 15 pobjeda - 1. mjesto.
Ivan Lulić - 5/6.r. "A" liga - nije nastupio - ukupno 7 pobjeda - 5. mjesto.
Ivan Držanić - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede - ukupno 8 pobjeda - 6. mjesto.
Leonardo Navarro Copa - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede - ukupno 9 pobjeda - 5. mjesto.
Luka Kondić - 5/6.r. "B" liga - 2 pobjede - ukupno 12 pobjeda - 2. mjesto.
Mirela Kolak- 5/6.r. "B" liga - nije nastupila - ukupno 4 pobjede - 16. mjesto.
Marko Jelenčić - 5/6.r. "C" liga - 1 pobjeda - ukupno 8 pobjeda - 4. mjesto.
Lucija Jelinić - 5/6.r. "C" liga - 4 pobjede - ukupno 14 pobjeda - 1. mjesto.
Lucija Sili - 7/8.r. "A" liga - nije nastupila - ukupno 8 pobjeda - 3. mjesto.
Marco Navarro Copa - 7/8.r. "A" liga - o pobjeda - ukupno 2 pobjede - 8. mjesto.
Filip Božinović - 7/8.r. "B" liga - nije nastupio - ukupno 11 pobjeda - 1. mjesto.

Ekipno
Mlađi učenici (Luka Matanović, Toni Tomić, Tin Brgles, Jozić Marko i Matej Kiš) - 3 pobjede - ukupno 8 pobjeda -dodatna borba za 3. mjesto.
Mlađe učenice (Taida Beširević, Nika Sieber, Ana Šibl i Gloria Navarro Copa) - 2 pobjede - ukupno 5 pobjeda - 4. mjesto.
Učenici (Bruno i Davor Drempetić, Tomić Toni i Luka Lemo) - 3 pobjede - ukupno 14 pobjeda - 1. mjesto.
Učenice (Anja Sili, Iris Vuić, Lara Fritz, Mirela Kolak i Lucija Jelinić) - 3 pobjede - ukupno 13 pobjeda - 2. mjesto.
Mlađi kadeti (Bruno i Davor Drempetić, Ivan Lulić i Luka Kondić) - 2 pobjede - ukupno 11 pobjeda - 1. mjesto.
Mlađe kadetkinje (Lucija Sili, Lara Fritz, Anja Sili i Iris Vuić) - 4 pobjeda - ukupno 12 pobjeda - 1. mjesto.

 

Bushido - Klub za pobjede!