FINALE Karate lige! DEČKI uspješni 100%

finale karate ligeU nedjelju, 01.6.2008.g. u ŠD Peščenica održano je finale u muškoj konkurenciji III. Karate lige za učenike zagrebačkih osnovnih škola 2007/08.g. Članovi Karate kluba BUSHIDO pokazali su da su pravi samuraji, te od mogućih šest medalja osvojili svih šest – dva 1. mjesta i četiri 2. mjesta. U katama osvajači su bili Davor Drempetić, Bruno Drempetić, Marco Navarro Copa, Domagoj Drempetić i Juran Kralj, te u borbama Karlo Grdur. ČESTITAMO!!!
Iduće nedjelje, 08.6.2008.g. očekuje nas finale Lige djevojčica.

Slike sa finalnog turnira pogledajte u našoj GALERIJI!
Na slici Davor Drempetić – prvašić s osvojenim trofejom.

finale karate ligeJuran Kralj - 8. razredi A liga Kate. Vodeći u kvalifikacijama, uvjerljivo pobijedio u finalu i "kraljevski" zasjeo na prijestolje - 1. mjesto.

finale karate ligeDomagoj Drempetić - 4. razredi C liga Kate. Najugodnije iznaneđenje. Nakon 4. mjesta u kvalifikacijama, zablistao u finalu i "pomeo" sve protivnike, te zasluženo osvojio 1. mjesto.

finale karate ligeMarco Navarro Copa - 4. razredi C liga Kate. U kvalifikacijama odličan drugi. U finalu zadržao visok domet i pobjeđuje sve osim raspoloženog Domagoja. Više nego zasluženo 2. mjesto.

finale karate ligeBruno Drempetić - 2. razredi B liga Kate. U kvalifikacijama drugi sa samo jednim porazom. U finalu pokazao pravi samurajski duh, jer je usprkos ozljedi koljena tjedan dana prije natjecanja i ne treniranja tih dana, te želučanim tegobama na dan natjecanja, dao svoj maksimium - pobijedio u 4 meča, a od prvoplasiranog izgubio tijesno 2:3 odlukom sudaca. Odlično 2. mjesto.

finale karate ligeDavor Drempetić - 1. razredi A liga Kate. U kvalifikacijama tijesno prvi. U finalu dobrim izvedbama pobjeđuje svoje protivnike, osim stalnog rivala Matiju protiv koga je odlično odradio, ali su suci dali prednost protivniku 1:4. Odličan - 2. mjesto i zasluženi pehar.

finale karate ligeKarlo Grdur - 7/8. razredi srednja kategorija Borbe. Vidljiv natjecateljski napredak, primjerena borbenost i na kraju zasluženo 2. mjesto.