Bushidu nevjerovatnih 30 medalja!!!

U nedjelju, 05.06.2011.g. u ŠD Peščenica održano je Prvenstvo učenika zagrebačkih o.š. i s.š. u katama i borbama. Bushido je bio ponovo najuspješniji ali ovaj put osvojivši čak 30 medalja (11 zlatnih, 9 srebrnih i 10 brončanih), a drugi klub po uspješnosti osvojio je 10 medalja. Svi članovi Bushida su se dobro borili i pokazali svoj “samurajski duh”. Ovim medaljama Bushido je u 2011.g. osvojio 164 medalje.

 

 

 

 

 

Rezultati:

Kate:

1.r. Ivan Luštica - 2. mjesto - SREBRO!
      Gloria Navarro Copa - 2. mjesto - SREBRO!
      Nika Sieber - 3. mjesto - BRONCA!

      Laura Kolak - izgubila od Nike za 3. mjesto. 5. mjesto.

2.r. Tin Brgles - izgubio u 1. kolu.

3.r. Taida Beširević5. mjesto.
      Toni Tomić - 1. mjesto - ZLATO!
      Luka Matanović - gubi od Tonija i osvaja 2. mjesto - SREBRO!    
      Marko Jozić - gubi od Tonija, a zatim gubi za 3. mjesto. 5. mjesto.
      Matej Kiš - gubi u 1. kolu.

4.r. Anja Sili - 1. mjesto - ZLATO!
      Lara Fritz - gubi od Anje i osvaja 2. mjesto - SREBRO!
      Iris Vuić - gubi u 1. kolu.
      Davor Drempetić
-  1. mjesto - ZLATO!
      Bruno Jelinić -  3. mjesto - BRONCA!

5.r. Bruno Drempetić - 1. mjesto - ZLATO!
      Lucija Jelinić - 1. mjesto - ZLATO!
      Petra Jozić - gubi od Lucije i osvaja 2. mjesto - SREBRO!
      Mirela Kolak - gubi od Petre i osvaja 3. mjesto - BRONCA!
      Marija Dadić - gubi od Lucije i osvaja 3. mjesto - BRONCA!

6.r. Ivan Lulić - 1. mjesto - ZLATO!
      Luka Kondić - gubi od Ivana i osvaja 2. mjesto - SREBRO!

7.r. Domagoj Drempetić - 1. mjesto - ZLATO!
      Lucija Sili - 1. mjesto - ZLATO!

1-4.r. SŠ Juran Kralj - 2. mjesto - SREBRO!

 

Borbe:

3/4.r. laka kategorija Davor Drempetić - 1. mjesto - ZLATO!
                                Bruno Jelinić - gubi od Davora, a zatim osvaja 3. mjesto - BRONCA!
                               
Toni Tomić - 5. mjesto.

5/6.r. laka kategorija Luka Kondić - 3. mjesto - BRONCA!
        
srednja kategorija Bruno Drempetić - 1. mjesto - ZLATO!
                                     Ivan Lulić - gubi od Brune i osvaja 2. mjesto - SREBRO!
         laka kategorija Lucija Jelinić - 3. mjesto - BRONCA!

7/8.r. laka kategorija Domagoj Drempetić - 2. mjesto - SREBRO!
         laka kategorija Rea Šimunović 3. mjesto - BRONCA!
         srednja kategorija Marlena Horvat - 1. mjesto - ZLATO!

1-4.r. SŠ laka kategorija Juran Kralj - 3. mjesto - BRONCA!
              srednja kategorija Hrvoje Šćurić - 3. mjesto - BRONCA!

 

Bushido prvaci:

   

   

   

Bushido - Klub za pobjede!