Bushidu 10 medalja na Božićnom kupu!

U subotu, 22.12.2012. održan je tradicionalni međunarodni karate turnir 16. Božićni kup u organizaciji Karate kluba Susedgrad iz Zagreba. Bushido je ponovo pokazao svoju snagu i osvojio 10 medalja (6 zlata, 2 srebra i 2 bronce), te pet 5. mjesta. Ovim medaljama Bushido je završio kalendarsku godinu 2012. sa rekordnih 302 medalja (prošle godine osvojeno je 270 medalja).

Rezultati:

KATE
Mlađi učenici
Patrik Jurčević - izgubio u 1. kolu. To mu je bio prvi nastup u sportskoj karijeri.
Učenice:
Anja Perković - pobjeđuje, a zatim gubi tijesno s 2:3. U repasažu pobjeđuje i osvaja 3. mjesto! BRONCA!
Učenici:
Toni Tomić - 5. mjesto.
Mlađe kadetkinje:
Anja Sili - gubi tijesno s 2:3, a zatim protivnica gubi polufinale. Ostaje bez repasaža.
Mlađi kadeti:
Bruno Drempetić - pobjeđuje sve protivnike i osvaja 1. mjesto. ZLATO!
Kadetkinje:
Zrinka Tabain - pobjeđuje sve protivnice i osvaja 1. mjesto. ZLATO!
Juniorke:

BORBE
Učenici:
-42 kg Toni Tomić - 2. mjesto. SREBRO!
Učenice:
+40 kg Anja Perković - pobjeđuje u 1. kolu, a zatim pobjeđuje u 2. kolu. U polufinalu tijesno gubi, a zatim nažalost i u repasažu. 5. mjesto.
-36 kg Bruno Jelinić - pobjeđuje sve protivnike i osvaja 1. mjesto. ZLATO!
-41 kg Toni Tomić - gubi u 1. kolu od finalista na preglašavanje sudaca, a zatim opet na preglašavanje sudaca gubi u repasažu. Odlične borbe, ali nažalost samo 5. mjesto.
-48 kg Bruno Drempetić - pobjeđuje sve protivnike i osvaja 1. mjesto. ZLATO!
-52 kg Luka Kondić - pobjeđuje sve protivnike i osvaja 1. mjesto. ZLATO!
-55 kg Lucija Jelinić - gubi u 1. kolu, a zatim pobjeđuje u repasažu.3. mjesto! BRONCA!
Kadeti:
-52 kg Luka Kondić - pobjeđuje sve protivnike do finala, gdje gubi od sportaša iz BiH, te osvaja 2. mjesto. SREBRO!
-57 kg Ivan Lulić - pobjeđuje, a zatim tijesno gubi u 2. kolu od finalista. U repasažu pobjeđuje, pa potom tijesno gubi borbu za broncu. 5.mjesto.
Kadetkinje:
-54 kg Lucija Jelinić - prvi put radi u kadetkinjama, te gubi u 1. kolu od finalistkinje, a zatim gubi u repasažu. 5. mjesto.