10. karate memorijal

karate memorijal

Karate klub Bushido i ove godine nastupio je na tradicionalnom karate turniru Memorijal poginulim bojovnicima grada Zagreba, 29.03.2009.g. u dvorani OŠ P. Zrinskog. Ove godine nastupili smo u nešto brojnijem sastavu: Mirela Kolak, Iris Vuić, Juran Auguštin, Davor Drempetić, Bruno Drempetić u mlađim učenicima, te: Domagoj Drempetić, Ivan Lulić i Marco Navarro Copa. Veliki napredak naših natjecatelja u odnosu na prošlu godinu vidljiv je iz rezultata.

Prošle godine Bushido je osvojio na tom turniru samo 1 medalju - broncu Marca Navarra Cope, a ove godine medalje su osvojili Davor i Bruno Drempetić po 1 broncu u mlađim učenicima, te Ivan Lulić broncu i Marco Navarro Copa srebro u učenicima. Uz to Iris Vuić i Juran Auguštin izgubili su u borbi za medalju i osvojili 5. mjesto, a Mirela Kolak izgubila je tijesnim rezultatom 1:2 od finalistkinje.